Inwestor w lutym 2023 roku zlecił nam kompleksowy remont wnętrza sali obsługi klienta oraz pomieszczeń socjalnych oddziału banku w celu poprawy funkcjonalności lokalu. Prace rozpoczęliśmy od rozbiórki mebli oraz witryn w stałej zabudowie, wyburzenia ścian zgodnie z dostarczonym projektem wnętrza oraz skucia płytek ściennych i podłogowych. Następnie przystąpiliśmy do wzniesienia ścian, aby uzyskać nowy układ pomieszczeń.

W zakresie prac znalazły się także zmiany w instalacji elektrycznej oraz centralnego ogrzewania i całkowita wymiana instalacji klimatyzacji na nową. Dokonano także wymiany grzejników w celu poprawy wizualnej wnętrza. Po zakończeniu prac instalacyjnych przystąpiliśmy do zabudowy ścian oraz sufitów płytami gipsowo-kartonowymi, ułożenia płytek podłogowych oraz ściennych i malowania ścian oraz sufitów.

klient:
Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie
Zakres robót:
Remont wnętrza
data:
oddanie do użytku - Maj 2023

W celu poprawy bezpieczeństwa w przedsionku wznieśliśmy ścianę z cegły pełnej oddzielając pomieszczenie bankomatu od reszty oddziału i zamontowaliśmy drzwi wewnętrzne przesuwne do pozostałych części budynku. Uruchomiliśmy także wejście do bankomatu z zewnątrz.
Na koniec wykonaliśmy zabudowę meblową na wymiar oraz dostarczyliśmy i zamontowaliśmy meble ruchome oraz elementy wyposażenia wnętrz. Inwestycja została oddana do użytku w maju 2023 roku.

[104 m2]

powierzchnia

[3 msc-e]

czas realizacji

[500 tyś zł]

wartość inwestycji