Kolejna z naszych odsłon Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie to kapitalny remont wnętrza oddziału w Kraszewicach. Praca jak zwykle rozpoczęła się od zrobienia przez naszą firmę kompleksowego projektu wnętrz z dostosowaniem obiektu do aktualnych wymogów technicznych budynków użyteczności publicznej.

Do prac remontowych przystąpiliśmy w grudniu 2023 roku. W pierwszych dniach remontu usunęliśmy istniejące wyposażenie obiektu, skuliśmy wszystkie okładziny ścienne i podłogowe, wyburzyliśmy niepotrzebne ścianki działowe, rozebraliśmy sufity, usunęliśmy stare instalacje elektryczne, sanitarne oraz zdemontowaliśmy stare grzejniki.

Kolejne dni naszych prac to nowy układ pomieszczeń, nowe instalacje wod-kan., nowe instalacje centralnego ogrzewania, nowe instalacje elektryczne i niskoprądowe, Po tych pracach ruszyliśmy pełną parą z montażem nowych sufitów z płyt g/k na stelażu, montażem nowych parapetów, wykonaniem gładzi na ścianach, układaniem płytek podłogowych i ściennych.

Następnie zamontowaliśmy drzwi i witryny aluminiowe, a także drzwi wewnętrzne, pomalowaliśmy ściany, przykleiliśmy tapety, ułożyliśmy ściany z cegieł ozdobnych oraz betonu ozdobnego.

Końcowy etap naszej metamorfozy to już montaż mebli, montaż nowego oświetlenia oraz elementów wyposażenia wnętrz. Ponadto oddział zyskał nową klimatyzację oraz system pożarowy.

klient:
Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie
Zakres robót:
Remont wnętrza
data:
oddanie do użytku - Marzec 2024

Otwarcie nowo wyremontowanego oddziału odbyło się w marcu 2024 roku.

[125 m2]

powierzchnia

[3 m-ce]

czas realizacji

[650 tyś zł]

wartość inwestycji