[ Więcej o nas ]

KTH Budownictwo

KTH Budownictwo to firma z kilkuletnim doświadczeniem w zakresie budownictwa. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych, remontach oraz wykończeniach wnętrz domów i mieszkań.

Jako generalny wykonawca maksymalnie upraszczamy proces budowy czy remontu, ponieważ Klient przez cały ten okres kontaktuje z jedną osobą koordynującą prace. Ponadto bierzemy odpowiedzialność za całość prac, co jest podstawą do udzielenia gwarancji. W przypadku, kiedy decydujecie się samodzielnie zatrudniać poszczególne ekipy zdarza się, że odpowiedzialność za nieprawidłowo wykonane prace rozmywa się z uwagi na przerzucanie winy na innych wykonawców, którzy niejednokrotnie „znikają” po otrzymaniu wynagrodzenia. Podczas współpracy z nami – to my w całości odpowiadamy za prawidłowość wykonania prac. Każda osoba pojawiająca się na placu budowy działa z naszego ramienia, a wszelkie nieprawidłowości, niezależnie od etapu, na którym występują, Klienci zgłaszają bezpośrednio do nas. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta zarówno z przebiegu, jak i końcowego efektu prac, dlatego towarzyszymy Wam często aż do samej przeprowadzki, a czasem nawet i jeszcze dłużej

[ ]
zakończonych inwestycji
[ ]
inwestycji w trakcie realizacji
[ ]
pracowników i wykonawców

Realizację zleceń opieramy zarówno na własnych pracownikach, zatrudnionych legalnie w oparciu o umowę o pracę, jak i podwykonawcach posiadających własne przedsiębiorstwa. Łącznie współpracujemy z kilkudziesięcioma osobami specjalizującymi się w poszczególnych dziedzinach i tym samym wspierającymi nas w codziennych wyzwaniach pojawiających się na drodze do realizacji Waszych marzeń.