O nas 2017-05-07T14:45:09+00:00

Nasz zespół to przede wszystkim młodość, doświadczenie i zamiłowanie do budownictwa przekazywane z pokolenia na pokolenie.
Doświadczenie to Tomasz Śniegocki, w branży od ponad 35 lat. W 1982 roku po skończeniu Technikum Budowlanego w Łasku uzyskał tytuł technika budowlanego. Po kilku latach zdobywania doświadczenia zawodowego w zakresie generalnego wykonawstwa w Sieradzkim Kombinacie Budowalnym jako majster budowy, w 1990 roku uzyskał Uprawnienia budowlane nr 941/90 w specjalności konstrukcyjno – budowlanej. Od tego momentu jego kariera zawodowa to głównie uczestnictwo przy dużych projektach budowlanych takich jak osiedla mieszkaniowe, centra handlowe, obiekty przemysłowe oraz budynki użyteczności publicznej. Zajmuje się również mniejszymi inwestycjami takimi jak domy jednorodzinne, termomodernizacje budynków wielorodzinnych czy kompleksowe wykończenia wnętrz. W wolnych chwilach Tomasz podróżuje oraz zajmuje się ogrodem, w którym chętnie spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Jego pasją jest również sport.
Drugim filarem zespołu jest Hubert Śniegocki, w branży od 10 lat (chociaż chyba za sprawą taty, to od dziecka:)). Zaangażowanie i pasja z jakimi ojciec podejmował się swoich obowiązków zachęciły Huberta do podjęcia studiów dziennych na kierunku budownictwo na Wydziale Budownictwa Politechniki Częstochowskiej. Ukończył je w 2013 roku z tytułem Magistra inżyniera. Intensywna praca przy dużych projektach budowlanych (m.in. hale magazynowe czy budynki użyteczności publicznej) pozwoliła na zdobycie odpowiedniego doświadczenia i uzyskanie, w 2016 roku, uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanym bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej. Poza zgłębianiem wiedzy branżowej Hubert lubi czytać książki oraz podróżować.